27.07.2023

ALTEKMA SPOR KULÜBÜ ÖMER TOK’A EMANET

Yeni sezonda Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’nde mücadele etmeye hazırlanan Altekma, başantrenörlük görevine Ömer Tok’u getirdi. Ömer Tok’un kulüp binasında sözleşme imzaladığı törende Altekma Voleybol Şube Sorumlusu Uğur Tendik de hazır bulundu.
‘Son topa kadar mücadele’ prensibinden asla vazgeçmeden genç, savaşçı ve kaybetmeyi kabullenmeyen bir ekip oluşturmak için kolları sıvadıklarını belirten Ömer Tok, “9 sezondur görev yaptığım Altekma Spor Kulübü’nde beni başantrenörlük görevine layık gören başta Kulüp Başkanımız Melih Sebastien Durmuş olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Altekma Spor Kulübü’nün yeri Efeler Ligidir. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yaparak 3 sezondur mücadele ettiğimiz Efeler Ligi’ne yeniden dönebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Altekma, yetiştirici bir kulüp olma kimliğinin yanı sıra oyuncuları vitrine çıkarma gibi önemli bir vizyonu da var. Kendi bünyemizdeki oyuncuları yapacağımız nokta transferlerle harmanlayıp Altekma Spor Kulübü prensiplerini bozmadan hedefimize ulaşmaya çalışacağız” dedi.
Voleybol Şube Sorumlusu Uğur Tendik, Ömer Tok’un 8 yıldır Altekma Ailesi’nin bir parçası olduğunu şimdi tek yetkili olarak göreve başladığını ve yönetim olarak kendisine olan güvenlerinin tam olduğunu belirtti. Tendik, “Yeni sezonda farklı bir ligde, farklı bir hedefe koşacağız. Ömer Tok ile uzun süreli bir birlikteliğimiz var, kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz” dedi.