Yoltekma

Yoltekma


    Altekma Grup 21 yıl önce çıkmış olduğu bu yolda,  2017 yılı itibari ile faaliyet alanlarını daha fazla genişletmiş ve Türkiye’nin trafik levhaları üreten en modern tesisini kurmuştur. Yoltekma uzman kadrosuyla birlikte düşey işaretleme sektöründe adından fazlasıyla söz ettirmeye başlamıştır. Gelişen teknolojiyi ve bilimi yakından takip etmenin öneminin bilincinde olan Yoltekma, kaliteli üretim ve hizmet anlayışı ile Türkiye’de farkını ortaya koyacaktır.

    Grup şirketlerimizden Yoltekma’nın da üretim kapasitesi diğer üretim yapılan şirketlerimizde olduğu gibi oldukça geniştir. Otomatik serigrafi makinası sayesinde, günlük 6000 adet standart levha üretim kapasitesine sahip olan Yoltekma, üretilen trafik levhalarını, özel bir fırında kuruttuktan sonra reflektometre ile ölçerek kontrol etmektedir. Standart trafik levhalarını, ebatlarına göre uygun farklı makinalarda pürüzsüz bir şekilde lamine eden Yoltekma, aynı zamanda bünyesine pozlama makinasını da dahil ederek, serigrafide kullandığı kalıpları bünyesinde hazırlamaktadır. Böylece müşterilerinin serigrafide ki tüm standart ve özel poz taleplerini karşılayabilmektedir. Günlük 350 metrekare lambiri kaplama kapasitesiyle, levha üretiminde makineleşme konusunda Türkiye’de yeni bir devir açan Yoltekma, ürettiği tüm levhaları, ürünü koruyabilecek şekilde tasarlanmış kasalarda sevk etmektedir. Yoltekma, sahada ise üretimini yaptığı levhaların montaj işlemlerini, deneyimli ekipleri sayesinde iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir.

    Yoltekma ile birlikte sektörün ihtiyaçları doğrultusunda güvenilir ve eksiksiz bir hizmet anlayışı ile çalışmalarımızda daha da güçlü bir şekilde ilerliyoruz. Altekma Grup olarak “Size Yolunuzu Gösteren Birisi Var” sloganıyla çıktığımız bu yolda, ilk günkü heyecanımız, yarattığımız farkındalık ve yenilikçi perspektifimiz ile birlikte sektörde emin adımlarla ilerlemeye ve öncülüğümüzü sürdürmeye devam ediyoruz.


 


Saygılarımla, 

Hulusi DURMUŞ

Yönetim Kurulu BaşkanıTüm Hakları Saklıdır 2021 ALTEKMA GROUP

TANITIM VİDEOMUZ
ULAŞIM

Bahçelievler Cad. Mah. Bağımsızlık Cad. No.27 Yazıbaşı-Torbalı İZMİR

+90 232 853 85 78

+90 232 853 96 59

Instagram Facebook Linkedin