Signatekma

Signatekma

Signatekma A.Ş, Altekma Grup bünyesinde, İzmir'in Torbalı ilçesinde 20.000 metrekarelik arazi üzerinde 2007 yılında kurulmuştur. Yol çizgi boyalarının üretimini yapmak ve yol çizgi sektöründe kullanılan trafik güvenliği malzemeleri tedarik etmek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır.

Signatekma'nın geniş ürün yelpazesinde;

• Solvent Bazlı Yol Çizgi Boyaları (Alkid, Akrilik Reçine Esaslı),

• Su Bazlı Yol Çizgi Boyaları,

• Çift Kompenantlı Yol Çizgi Boyaları (Manuel ve Spray Uygulamaları),

• Üç Kompenantlı Yol Çizgi Boyaları,

• Termoplastik Yol Çizgi Boyaları,

• Tenis Kortu, Çim Saha ve Bisiklet Yolu Boyaları,

• Zemin Kaplama Boyaları,

• Cam Küreciği, Tiner ve Sertleştirici gibi ürünler bulunmaktadır.

Türkiye ve çevre ülkelerde yol çizgi boyası üretimi konusunda tesisi, personel kadrosu, kalitesi ve yüksek üretim hacmi ile sektöründe lider konumundadır. Ülkemizde gelişen karayolu ağının ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılamak ve buna paralel olarak trafik güvenlik önlemlerinin Dünya standartlarına uygun bir şekilde iyileştirilmesi gerekliliği, alanında uzmanlaşmış şirketlere duyulan ihtiyacı arttırmaktadır. Signatekma, bu vizyonla yola çıkmış ve bölgemizin çözüm ortağı olmuştur.

Signatekma A.Ş, yol çizgi boyasının öneminin bilincinde olup, bu noktadan hareketle sektörde ki yerini korumak ve ilerletmek adına Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir. Üretim ve uzmanlık alanı olan yol çizgi boyaları, yol çizgi araçları ve trafik işaretlemelerinin üretim ve uygulamasını yapan grup firmalarımız, Dünya standartlarında ki ürünlerin ve uygulamaların yanı sıra çevreye uyumlu yeni ürün ve uygulamaların da daha hızlı ve bilinçli bir şekilde ülkemizde gerçekleşmesi konusunda katkı sağlamaktadır. Altekma Grup olarak, “Çizgimiz Doğruluk İlkemiz Kalitedir” sloganıyla çıktığımız bu yolda, ilk günkü heyecanımız, yarattığımız farkındalık ve yenilikçi perspektifimiz ile birlikte sektörde emin adımlarla ilerlemeye ve öncülüğümüzü sürdürmeye devam ediyoruz.

Saygılarımla, 

Hulusi DURMUŞ

Yönetim Kurulu Başkanı


Tüm Hakları Saklıdır 2021 ALTEKMA GROUP

TANITIM VİDEOMUZ
ULAŞIM

Bahçelievler Cad. Mah. Bağımsızlık Cad. No.27 Yazıbaşı-Torbalı İZMİR

+90 232 853 85 78

+90 232 853 96 59

Instagram Facebook Linkedin