Altekma

Altekma

      Altekma A.Ş, yüzey hazırlama ve yüzey kaplama yöntemleriyle ilgili sektöre çözüm üretmek amacıyla 1997 yılında İzmir’de kurulmuştur. Sizlere daha iyi hizmet vermek ve ”Çözüm Ortağınız” olmak amacıyla; İstanbul Pendik’te Marmara Bölge Müdürlüğümüz, Ankara Ostim’de İç Anadolu Bölge Müdürlüğümüz ve İzmir Gıda Çarşısında Ege Bölge Müdürlüğümüz çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca Altekma A.Ş, yerel ortağınız olmak ve hizmet kalitesini artırmak amacıyla Türkiye’nin sektördeki en güçlü bayilik ağını da kurmuştur.

     Kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmet anlayışı ile sektör liderliğini 21 yıldır koruyan Altekma A.Ş hedefini, her yıl başarı çıtasını yükselterek, sürdürülebilir büyümeye ve gelişmeye endekslemiştir. Makine portföyünü ve tesislerini genişleten Altekma, kumlama kazanları, tekstüre makineleri, su jetleri, yol çizgi kamyonları ve çeşitli yedek parçaların üretimini yapmaktadır. Aynı zamanda bu ürünleri, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkî Cumhuriyetlere ihraç etmektedir ve bölgede her geçen gün güçlenmektedir.

Altekma Grup olarak “Çizgimiz Doğruluk İlkemiz Kalitedir” sloganıyla çıktığımız bu yolda, ilk günkü heyecanımız, yarattığımız farkındalık ve yenilikçi perspektifimiz ile birlikte sektörde emin adımlarla ilerlemeye ve öncülüğümüzü sürdürmeye devam ediyoruz.

 

Saygılarımla, 


Hulusi DURMUŞ

Yönetim Kurulu Başkanı


Tüm Hakları Saklıdır 2021 ALTEKMA GROUP

TANITIM VİDEOMUZ
ULAŞIM

Bahçelievler Cad. Mah. Bağımsızlık Cad. No.27 Yazıbaşı-Torbalı İZMİR

+90 232 853 85 78

+90 232 853 96 59

Instagram Facebook Linkedin